Reklama

TAURONPE (TPE): Decyzja Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia TAURON Polska Energia S.A. w sprawie pokrycia straty netto z kapitału zapasowego oraz niepodjęcie uchwały w sprawie użycia kapitału zapasowego Spółki poprzez przeznaczenie jego części na wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy Spółki - raport 24

Raport bieżący nr 24/2016

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd TAURON Polska Energia S.A. ("Spółka") informuje, że obradujące w dniu 8 czerwca 2016 r. Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki ("ZWZ”) podjęło uchwałę w sprawie pokrycia straty netto za rok obrotowy 2015, na mocy której ZWZ postanowiło pokryć stratę netto Spółki za rok obrotowy 2015 w kwocie 3 453 908 315,26 zł (słownie: trzy miliardy czterysta pięćdziesiąt trzy miliony dziewięćset osiem tysięcy trzysta piętnaście złotych 26/100) z kapitału zapasowego Spółki.

Reklama

Jednocześnie Spółka informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie nie podjęło uchwały w sprawie użycia kapitału zapasowego Spółki poprzez przeznaczenie jego części na wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy Spółki.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-06-08Remigiusz NowakowskiPrezes Zarządu
2016-06-08Marek WadowskiWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »