Reklama

INDYKPOL (IND): Deklaracja dotycząca wypłaty dywidendy - raport 9

Raport bieżący nr 9/2018

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd INDYKPOL Spółki Akcyjnej ("Spółka”) informuje, że postanowił przedłożyć Walnemu Zgromadzeniu propozycję wypłaty dywidendy z zysku za 2017 rok w wysokości 0,80 zł na jedną akcję tj. przeznaczenia łącznie na wypłatę dywidendy kwoty 2 499 600,00 zł.

Stosownie do art. 20 ust 2 pkt 2) Statutu Spółki propozycja ta została rozpatrzona i pozytywnie zaopiniowana przez Radę Nadzorczą Spółki. Wniosek Zarządu wraz z pozytywną rekomendacją Rady Nadzorczej zostanie przedstawiony do rozstrzygnięcia Walnemu Zgromadzeniu zgodnie z art. 395 par. 2 pkt 2) k.s.h. oraz art.17 ust. 1 pkt 3) Statutu Spółki.

Reklama


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-04-27Piotr KulikowskiPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »