Reklama

ALMA (ALM): Dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu akcji zwykłych na okaziciela serii F i G spółki do obrotu na rynku oficjalnych notowań giełdowych - raport 8

Raport bieżący nr 8/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd ALMA MARKET SA informuje, że Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. w dniu 18 maja 2011 roku podjął uchwałę nr 631/2011 o dopuszczeniu do obrotu giełdowego następujących akcji zwykłych na okaziciela spółki o wartości nominalnej 1 zł (jeden złoty) każda:

1) 276 868 (dwieście siedemdziesiąt sześć tysięcy osiemset sześćdziesiąt osiem) akcji serii F,

2) 132 000 (sto trzydzieści dwa tysiące) akcji serii G,

Reklama

oraz wprowadzeniu ich z dniem 20 maja 2011 roku w trybie zwykłym do obrotu giełdowego na rynku podstawowym pod warunkiem dokonania przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. w dniu 20 maja 2011 roku rejestracji tych akcji i oznaczenia ich kodem "PLKRCHM00015".

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych SA podjął wcześniej uchwałę nr 365/11 o rejestrowaniu tych akcji w terminie trzech dni od otrzymania przez Krajowy Depozyt dokumentów potwierdzających podjęcie decyzji o wprowadzeniu tych akcji do obrotu na tym samym rynku regulowanym, na który zostały wprowadzone inne akcje spółki (o czym spółka informowała w raporcie bieżącym 06/2011).

Oznacza to, że rejestracja 276 868 akcji zwykłych na okaziciela serii F i 132 000 akcji zwykłych na okaziciela serii G spółki nastąpi 20 maja 2011 roku, i będzie to wówczas dzień pierwszego notowania tych akcji w obrocie na rynku oficjalnych notowań giełdowych po asymilacji tych akcji z akcjami będącymi już przedmiotem obrotu na tym rynku.
Mariusz Wojdon - Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Zarządzający
Barbara Graczak - Prokurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »