Reklama

PRAGMAINK (PRI): Dopuszczenie papierów Emitenta do obrotu na rynku oficjalnych notowań - raport 1

Raport bieżący nr 1/2010
Podstawa prawna:

Inne uregulowania

Zarząd PRAGMA INKASO SA informuje, że w dniu 11maja 2010 roku Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA podjął uchwałę w sprawie dopuszczenia do obrotu giełdowego na rynku równoległym (Głównym Rynku GPW) 2.120.000 akcji zwykłych na okaziciela serii B, C i D Spółki, oznaczonych przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. kodem "PLPRGNK00017" w tym:

- 960.000 akcji serii B,

- 800.000 akcji serii C,

- 360.000 akcji serii D.

Uchwała o dopuszczeniu akcji do obrotu giełdowego weszła w życie z dniem jej podjęcia, to jest w dniu 11 maja 2010 roku.

Reklama

Podstawa prawna: § 34 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz. U. Nr 33 poz. 259)
Tomasz Boduszek - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »