Reklama

EMCINSMED (EMC): EMC INSTYTUT MEDYCZNY SA Skonsolidowany raport kwartalny QSr f kwartał 3/2014

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-09-303 kwartał(y) narastająco / 2013 okres od 2013-01-01 do 2013-09-303 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-09-303 kwartał(y) narastająco / 2013 okres od 2013-01-01 do 2013-09-30
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów1827031257354370629773
Zysk (strata) z działalności operacyjnej-44896-11159
Zysk (strata) brutto-16182683-387635
Zysk (strata) netto-24172267-578537
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej51661469712363480
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-34981-16368-8368-3876
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-45462688-1087636
Przepływy pieniężne netto razem-343611017-8220241
Średnioważona liczba akcji (szt.)120195248327214120195248327214
Zysk (strata) na jedną akcję w PLN/ EUR-0,20110,2722-0,04810,0645
EBITDA (zysk operacyjny +amortyzacja)93991132022482680
Stan na 2014-09-30Stan na 2013-12-31Stan na 2014-09-30Stan na 2013-12-31
Aktywa razem2425452312125808855751
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania105578914362528522048
Zobowiązania długoterminowe45682428711094010337
Zobowiązania krótkoterminowe59896485651434511710
Kapitał własny1369671397763280333704
Kapitał zakładowy48078480781151411593
Wartość księgowa na jedną akcję w PLN/ EUR11,395416,56462,72913,9942
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »