Reklama

ENTER (ENT): ENTER AIR SPÓŁKA AKCYJNA Skonsolidowany raport kwartalny QS f kwartał 1/2019

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
1 kwartał(y) narastająco / 2019 okres od 2019-01-01 do 2019-03-311 kwartał(y) narastająco / 2019 okres od 2019-01-01 do 2019-03-311 kwartał(y) narastająco / 2019 okres od 2019-01-01 do 2019-03-311 kwartał(y) narastająco / 2019 okres od 2019-01-01 do 2019-03-31
Sprawozdanie z całkowitych dochodów
Przychody netto ze sprzedaży 185.214126.49343.09530.273
Zysk (strata) brutto ze sprzedaży27.7464.3306.4561.036
Zysk (strata) brutto z działalności operacyjnej20.205-1.8534.701-443
Strata za rok obrotowy z działalności kontynuowanej-9.043-4.040-2.104-967
Sprawozdanie z przepływów pieniężnych
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej3.160-79.481.735-19.022
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-68.340-2.800-15901-670
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-23.26837.278-5.4148.921
Przepływy pieniężne netto razem-88.448-45.003-20.580-10.771
Sprawozdanie z sytuacji finansowej
Rzeczowe aktywa trwałe1.008.456827.522234.454192.447
Aktywa obrotowe148.335209.07534.48648.622
Kapitał podstawowy17.54417.5444.0794.080
Kapitał własny 306.493318.34771.25674.034
Zobowiązania długoterminowe1.112.667600.514258.682139.654
Zobowiązania krótkoterminowe361.855274.44084.12763.823
Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »