Reklama

ENTER (ENT): ENTER AIR SPÓŁKA AKCYJNA Skonsolidowany raport kwartalny QS f kwartał 3/2019

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2019 okres od 2019-01-01 do 2019-09-303 kwartał(y) narastająco / 2018 okres od 2018-01-01 do 2018-09-303 kwartał(y) narastająco / 2019 okres od 2019-01-01 do 2019-09-303 kwartał(y) narastająco / 2018 okres od 2018-01-01 do 2018-09-30
Sprawozdanie z całkowitych dochodów
Przychody netto ze sprzedaży 1343.5641063.158311.833249.950
Zysk (strata) brutto ze sprzedaży257.648146.31759.79934.399
Zysk (strata) brutto z działalności operacyjnej230.909122.84853.59328.882
Zysk za rok obrotowy z działalności kontynuowanej104.47078.59924.24718.479
Sprawozdanie z przepływów pieniężnych
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej306.262134.15771.08231.541
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-99.310-16.304-23049-3.833
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-225.889-93.598-52.427-22.005
Przepływy pieniężne netto razem-18.93724.255-4.3945.702
Sprawozdanie z sytuacji finansowej
Rzeczowe aktywa trwałe1.419.383827.522324.534192.447
Aktywa obrotowe410.534209.07593.86648.622
Kapitał podstawowy17.54417.5444.0114.080
Kapitał własny 386.026318.34788.26374.034
Zobowiązania długoterminowe1.010.842600.514231.124139.654
Zobowiązania krótkoterminowe557.614274.440127.49563.823
Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »