Reklama

ERG (ERG): ERG S.A. Podjęcie przez Zarząd Spółki uchwały w sprawie pokrycia straty za rok 2018 - raport 16

Raport bieżący nr 16/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd ERG S.A. [dalej "Spółka”] informuje o podjęciu w dniu dzisiejszym tj. 24 czerwca 2019 r. uchwały w sprawie pokrycia straty za rok 2018. W myśl tej uchwały, Zarząd Spółki rekomenduje Walnemu Zgromadzeniu stratę osiągniętą przez Spółkę w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. w wysokości 674.255,41 zł (sześćset siedemdziesiąt cztery tysiące dwieście pięćdziesiąt pięć złotych i czterdzieści jeden groszy) pokryć w całości z kapitału zapasowego Spółki.

Reklama

Zarząd zwróci się do Rady Nadzorczej Spółki o pozytywne zaopiniowanie przedstawionej rekomendacji sposobu pokrycia straty Spółki za rok 2018.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-06-24Grzegorz TajakPrezes Zarządu
2019-06-24Tomasz GwizdaCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »