Reklama

FASING (FSG): FABRYKI SPRZĘTU I NARZĘDZI GÓRNICZYCH GRUPA KAPITAŁOWA FASING SA Skonsolidowany raport kwartalny QSr f kwartał 3/2014

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-09-303 kwartał(y) narastająco / 2013 okres od 2013-01-01 do 2013-09-303 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-09-303 kwartał(y) narastająco / 2013 okres od 2013-01-01 do 2013-09-30
Skrócone skonsolidowane Sprawozdanie finansowe wg MSR0
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów1523021327803643331441
Zysk (strata) z działalności operacyjnej14642988135032340
Zysk (strata) przed opodatkowaniem11972820428641943
Zysk (strata) netto grupy kapitalowej8363621220011471
Zysk (strata) netto udziałowcom nie dającym kontroli-45-987-11-234
Inne całkowite dochody32522473778586
Łączne całkowite dochody11615868527792057
Łączne całkowite dochody przypadające akcjonariuszom jednostki dominującej9685845523172002
Łączne całkowite dochody przypadające udziałom nie dajacym kontroli193023046254
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej4780870511432061
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-10499-4397-2512-1041
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej4058-4631971-1097
Przepływy pieniężne netto, razem-1661-323-397-76
Aktywa razem2600692313116228554861
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania1273021102703048826153
Zobowiązania długoterminowe126601638730323887
Zobowiązania krótkoterminowe107047871132563720661
Kapitał własny1327671210413179728708
Kapitał zakładowy8731873120912071
Kapitał własny przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej101765949582437222522
Kapitały przypadające udziałom nie dającym kontroli310022608374256186
Zysk przypadajacy akcjonariuszom jednostki dominującej8408719920111705
Zysk przypadający udziałom nie dającym kontroli-45-987-11-234
Liczba akcji3107249310724931072493107249
Zysk (strata) właścicieli jednostki dominującej na jedną akcję zwykłą (w zł / EUR)2,712,310,650,55
Rozwodniony zysk (strata) na jedną akcję zwykłą (w zł / EUR)0,00
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł / EUR)42,7338,9510,239,24
Rozwodniona wartość księgowa na jedną akcję (w zł / EUR)0,00
Zadeklarowana lub wypłacona dywidenda na jedną akcję (w zł / EUR)0,00
Skrócone Sprawozdanie finansowe wg Ustawy o Rachunkowości 0
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów80298741021920917547
Zysk (strata) z działalności operacyjnej11951940328592227
Zysk (strata) brutto10328704424711668
Zysk (strata) netto7674564818361337
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej7566467618101107
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-5655-1849-1353-438
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-3527-3552-844-841
Przepływy pieniężne netto, razem-1616-725-387-172
Aktywa razem1433571478653433335070
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania71187806611704919131
Zobowiązania długoterminowe60871273214583020
Zobowiązania krótkoterminowe59411613051422814540
Kapitał własny72170672041728415939
Kapitał zakładowy8731873120912071
Liczba akcji3107249310724931072493107249
Zysk (strata) na jedną akcję zwykłą (w zł / EUR)2,471,820,590,43
Rozwodniony zysk (strata) na jedną akcję zwykłą (w zł / EUR)0,00
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł / EUR)23,2321,635,565,13
Rozwodniona wartość księgowa na jedną akcję (w zł / EUR)0,00
Zadeklarowana lub wypłacona dywidenda na jedną akcję (w zł / EUR)0,00
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »