Reklama

FASING (FSG): FABRYKI SPRZĘTU I NARZĘDZI GÓRNICZYCH GRUPA KAPITAŁOWA FASING SA Skonsolidowany raport kwartalny QSr f kwartał 1/2015

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
1 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-03-311 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-03-311 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-03-311 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-03-31
Skrócone skonsolidowane Sprawozdanie finansowe wg MSR0
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów70694562031703913416
Zysk (strata) z działalności operacyjnej6872849416562027
Zysk (strata) przed opodatkowaniem4838566011661351
Zysk (strata) netto grupy kapitalowej36573630881866
Zysk (strata) netto udziałowcom nie dającym kontroli258506212
Inne całkowite dochody67498151627195
Łączne całkowite dochody10406444525081061
Łączne całkowite dochody przypadające akcjonariuszom jednostki dominującej612436991476883
Łączne całkowite dochody przypadające udziałom nie dajacym kontroli42827461032178
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej5016661012091578
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-4330-2099-1044-501
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-3577-4307-862-1028
Przepływy pieniężne netto, razem-2891204-69749
Aktywa razem2761422370616753356831
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania1364201100583336326385
Zobowiązania długoterminowe103391323425283173
Zobowiązania krótkoterminowe118746888632904021303
Kapitał własny1397231270033417030447
Kapitał zakładowy8731873121352093
Kapitał własny przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej106129987152595523665
Kapitały przypadające udziałom nie dającym kontroli335942828882166782
Zysk przypadajacy akcjonariuszom jednostki dominującej33993580819855
Zysk przypadający udziałom nie dającym kontroli258506212
Liczba akcji3107249310724931072493107249
Zysk (strata) właścicieli jednostki dominującej na jedną akcję zwykłą (w zł / EUR)1,101,150,270,28
Rozwodniony zysk (strata) na jedną akcję zwykłą (w zł / EUR)0,00
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł / EUR)44,9740,8711,009,80
Rozwodniona wartość księgowa na jedną akcję (w zł / EUR)0,00
Zadeklarowana lub wypłacona dywidenda na jedną akcję (w zł / EUR)0,001,150,000,28
Skrócone Sprawozdanie finansowe wg Ustawy o Rachunkowości 0
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów5318726352128206290
Zysk (strata) z działalności operacyjnej7419473017881129
Zysk (strata) brutto5885430514181028
Zysk (strata) netto488630351178724
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej32283188778761
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-1428-1448-344-346
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-3451-806-832-192
Przepływy pieniężne netto, razem-1651934-398223
Aktywa razem1619961379583961833073
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania84505682522066616362
Zobowiązania długoterminowe5477789813391893
Zobowiązania krótkoterminowe73343542711793713011
Kapitał własny77491697061895116711
Kapitał zakładowy8731873121352093
Liczba akcji3107249310724931072493107249
Zysk (strata) na jedną akcję zwykłą (w zł / EUR)1,570,980,380,23
Rozwodniony zysk (strata) na jedną akcję zwykłą (w zł / EUR)0,00
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł / EUR)24,9422,436,105,38
Rozwodniona wartość księgowa na jedną akcję (w zł / EUR)0,00
Zadeklarowana lub wypłacona dywidenda na jedną akcję (w zł / EUR)0,000,700,000,17
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »