Reklama

VINDEXUS (VIN): GIEŁDA PRAW MAJĄTKOWYCH VINDEXUS SPÓŁKA AKCYJNA Skonsolidowany raport kwartalny QSr f kwartał 1/2015

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
1 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-03-311 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-03-311 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-03-311 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-03-31
Skonsolidowane dane finansowe
Przychody z działalności operacyjnej115561318227853147
Koszt własny sprzedaży4443604210711442
EBIT4334432010451031
EBITDA4374435510541040
Zysk brutto33833372815805
Zysk netto31703144764750
Aktywa razem1716781655104198539678
Zobowiązania razem52451566111282713572
w tym zobowiązania krótkoterminowe30217887173902127
Kapitał własny1186621083672902025979
Kapitał zakładowy11591159283278
Liczba udziałów/akcji w sztukach11591938115919381159193811591938
Wartość księgowa na akcję (zł/EUR)10,249,352,502,24
Zysk netto na akcję zwykłą (zł/EUR)0,270,270,060,06
Przepływy pieniężne z działalności operacyjnej 7645757618431808
Przepływy pieniężne z działalności inwestycyjnej273126466302
Przepływy pieniężne z działalności finansowej(2390)(3359)(576)(802)
Zamiana stanu środków pieniężnych5528548113331308
Jednostkowe dane finansowe
Przychody z działalności operacyjnej4864702811721678
Koszt własny sprzedaży10753017259720
EBIT19562376471567
EBITDA19962411481576
Zysk brutto10481437253343
Zysk netto8351156201276
Aktywa razem1708681669054178740013
Zobowiązania razem51150569041250913642
w tym zobowiązania krótkoterminowe278001082767992596
Kapitał własny106775982122611323545
Kapitał zakładowy11591159283278
Liczba udziałów/akcji w sztukach11591938115919381159193811591938
Wartość księgowa na akcję (zł/EUR)9,218,472,252,03
Zysk netto na akcję zwykłą (zł/EUR)0,070,100,020,02
Przepływy pieniężne z działalności operacyjnej 32451508782360
Przepływy pieniężne z działalności inwestycyjnej216202852484
Przepływy pieniężne z działalności finansowej(1991)(3373)(480)(805)
Zamiana stanu środków pieniężnych147016335439
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »