Reklama

VINDEXUS (VIN): GIEŁDA PRAW MAJĄTKOWYCH VINDEXUS SPÓŁKA AKCYJNA Skonsolidowany raport kwartalny QSr f kwartał 3/2016

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2016 okres od 2016-01-01 do 2016-09-303 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-09-303 kwartał(y) narastająco / 2016 okres od 2016-01-01 do 2016-09-303 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-09-30
Skonsolidowane dane finansowe
Przychody z działalności operacyjnej390713879989439330
Koszt własny sprzedaży156861437535903457
EBIT141191437232323456
EBITDA142501449632623486
Zysk brutto127921168229282809
Zysk netto116631108126702665
Aktywa razem2433691595095644037632
Zobowiązania razem10469138672242799124
w tym zobowiązania krótkoterminowe5643829470130896953
Kapitał własny1380811203353202228390
Kapitał zakładowy11591159269273
Liczba udziałów/akcji w sztukach11591938115919381159193811591938
Wartość księgowa na akcję (PLN/EUR)11,9110,382,762,45
Zysk netto na akcję zwykłą (PLN/EUR)1,010,960,230,23
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej164051292937553109
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej(2682)11365(614)2733
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej20536(19627)4701(4720)
Zmiana stanu środków pieniężnych34259466778421122
Jednostkowe dane finansowe
Przychody z działalności operacyjnej148831419034073412
Koszt własny sprzedaży27723139634755
EBIT5907528413521271
EBITDA6038540813821300
Zysk brutto42802649980637
Zysk netto34262067784497
Aktywa razem1958351582484541637335
Zobowiązania razem5716136261132568555
w tym zobowiązania krótkoterminowe89082705920666384
Kapitał własny1220241077462829925420
Kapitał zakładowy11591159269273
Liczba udziałów/akcji w sztukach11591938115919381159193811591938
Wartość księgowa na akcję (PLN/EUR)10,539,292,442,19
Zysk netto na akcję zwykłą (PLN/EUR)0,300,180,070,04
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej6253712614311714
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej(1932)15080(442)3626
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej20536(20379)4701(4901)
Zmiana stanu środków pieniężnych2485718275690439
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »