MANYDEV (MAN): Informacja dla Akcjonariuszy – procedura wprowadzenia części akcji serii F do obrotu. - raport 26

Raport bieżący nr 26/2019

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd Platynowe Inwestycje SE z siedzibą w Płocku niniejszym informuje, że podjął decyzję o ubieganiu się o wprowadzenie do obrotu na rynku Regulowanym GPW S.A. nie więcej niż 236 539 szt. akcji w trybie przewidzianym w art. 1 ust. 5 lit.a) Rozporządzenia PE i Rady ( UE ) 2017/1129 z dnia 14.06.2017. Mając na uwadze, sygnały akcjonariuszy Spółki o tym, że zainteresowani oni są wprowadzeniem posiadanych przez nich akcji serii F do obrotu oraz faktem, że zainteresowanie to najprawdopodobniej przekraczać będzie limit akcji przewidzianych do wprowadzenia we wskazanym wyżej trybie, Zarząd celem zagwarantowania akcjonariuszom równego traktowania postanowił, że każdy z akcjonariuszy akcji serii F uprawniony będzie do złożenia indywidualnie wniosku o uwzględnienie posiadanych przez niego akcji przy ubieganiu się przez Spółkę o wprowadzenie akcji do obrotu.

Reklama

W tym celu Zarząd opracował procedurę na podstawie, której w razie gdyby zainteresowanie akcjonariuszy przekraczało dopuszczalną liczbę akcji serii F, która może być przedmiotem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu dokonana zostanie określona liczba akcji poszczególnych akcjonariuszy, które będą przedmiotem wniosku o asymilację i wprowadzenie do obrotu.

W związku z powyższym w załączeniu do niniejszego raportu Zarząd udostępnia akcjonariuszom Spółki formularz wniosku oraz szczegółowe postanowienia procedury na podstawie której wyłonieni zostaną poszczególni akcjonariusze Spółki oraz liczba akcji, które zostaną objęte wnioskiem o wprowadzenie do obrotu.

Zarząd Emitenta informuje, że pierwszy etap polegający na złożeniu przez Akcjonariuszy wniosków oraz dowodu posiadania akcji Spółki w ramach procedury będzie zamykał się w dniu 30.10.2019r. kolejne etapy będą realizowane stosownie do opisu procedury załączonego do niniejszego raportu.

Zarząd Emitenta informuje, że wszelkie zmiany w zakresie procedury ewentualne odstąpienie od jej realizacji zostaną podane przez Emitenta do publicznej wiadomości w drodze raportu bieżącego.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-10-09Agnieszka GujgoP.O. Prezesa Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Emitent
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »