ULTGAMES (ULG): Informacja dot. gry Phantaruk na Nintendo Switch - raport 26

Raport bieżący nr 26/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Ultimate Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”, "Emitent”) w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 19/2018 z dnia 24.07.2018 r. informuje, że został zakończony proces certyfikacji gry Phantaruk ("Gra”) na Nintendo Switch.

Premiera Phantaruk na Nintendo Switch odbędzie się w ciągu najbliższego miesiąca. Ostateczny termin premiery Gry, po jego potwierdzeniu przez Nintendo, zostanie podany przez Spółkę w formie osobnego komunikatu.

Reklama

Przed wydaniem na Nintendo Switch Gra została gruntownie odświeżona. Phantaruk będzie pierwszą grą wprowadzoną do sprzedaży na Nintendo Switch przez spółkę zależną Emitenta tj. UF GAMES S.A.

Zarząd Spółki zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-08-18Mateusz ZawadzkiPrezes Zarządu

Emitent
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »