Reklama

CFG (CFG): Informacja dotycząca bieżących działań Spółki - raport 13

Raport bieżący nr 13/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd CreativeForge Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”) informuje, że prace nad kolejnym projektem Spółki, rozpoczęte w drugim kwartale 2018 roku, postępują zgodnie z planem. W związku z zainteresowaniem potencjalnych globalnych partnerów, których udział miałby w ocenie Zarządu istotny, pozytywny wpływ na potencjał sprzedażowy powstającej produkcji, ogłoszenie kolejnych informacji jej dotyczących, odbędzie się na początku 2019 roku. Jest to decyzja podyktowana dobrem prowadzonych przez Spółkę negocjacji.

Reklama

Zarząd otrzymał również informację, że dewelopment gry Hard West na konsolę Nintendo Switch został zakończony. Premiera planowana jest na przełomie stycznia i lutego 2019.

Trwają również działania aktywnie wspierające dalszą sprzedaż gry Phantom Doctrine. Udostępniane są aktualizacje i poprawki na wszystkie platformy sprzętowe, a we współpracy z wydawcą, prowadzona jest polityka cenowa, która ma za zadanie konwertować wysokie zainteresowanie grą na wishlistach podczas wyprzedaży.

Za zgodą Wydawcy, Zarząd informuje, iż umowa wydawnicza Phantom Doctrine przewiduje podział przychodów ze sprzedaży (tzw. "split”) w proporcji 30:70 na korzyść Spółki. Ma on zastosowanie przez cały okres sprzedaży gry, po uwzględnieniu początkowego, jednorazowego zwrotu inwestycji Wydawcy (tzw. "recoup”), który nastąpił jeszcze w sierpniu 2018 r. Zgodnie z powszechną praktyką w branży gier, rozliczenia odbywają się po zamknięciu poszczególnych miesięcy sprzedaży, co z kolei ma miejsce po spłynięciu oficjalnych raportów z każdego kanału (m.in. Steam, PS Store i in.). W zależności od operatora kanału sprzedaży, odbywa się to z opóźnieniem od 3 do 10 tygodni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-12-21Kacper SzymczakPrezes Zarządu
2018-12-21Mateusz ZawadzkiWiceprezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »