Reklama

ASSECOPOL (ACP): Informacja dotycząca emisji akcji serii I

Raport bieżący nr 8/2010
Podstawa prawna:

Reklama

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

W związku z otrzymywanymi od inwestorów pytaniami dotyczącymi planowanej przez Asseco Poland S.A. ("Spółka") emisji akcji serii I, Zarząd informuje, że zamiarem Spółki jest kontynuacja prac nad przeprowadzeniem oferty publicznej akcji z prawem poboru ("Oferta").

Jednocześnie ze względu na zbliżający się termin publikacji rocznych sprawozdań finansowych, który przypada w dniu 19 marca 2010 r., Zarząd uznał, iż celowym będzie przeprowadzenie Oferty na podstawie prospektu emisyjnego zawierającego informacje finansowe za pełen rok obrotowy 2009. W związku z powyższym, niezwłocznie po publikacji sprawozdań finansowych, Spółka przedstawi Komisji Nadzoru Finansowego ("KNF") do zatwierdzenia prospekt emisyjny uzupełniony o dane finansowe za rok obrotowy 2009. W konsekwencji Zarząd spodziewa się, iż Oferta zostanie przeprowadzona w drugim kwartale br., po zatwierdzeniu przez KNF uzupełnionego prospektu emisyjnego. Szczegółowe informacje na temat parametrów i harmonogramu Oferty zostaną podane do publicznej wiadomości w terminie późniejszym.

Ponadto Spółka informuje, że obrót prawami poboru zapisanymi na rachunkach inwestorów w dniu 4 lutego 2010 r. nie będzie możliwy do czasu zatwierdzenia i publikacji prospektu emisyjnego. Do tego czasu zapisane na rachunkach inwestorów prawa poboru pozostaną nieaktywne.
Adam Góral - Prezes Zarządu

Dowiedz się więcej na temat: Raport bieżący | Akcji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »