Reklama

FACHOWCY (FAV): Informacja dotycząca odsetek z tytułu obligacji - raport 24

Raport bieżący nr 24/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd spółki Fachowcy.pl Ventures S.A. w restrukturyzacji ("Spółka") informuje, że zgodnie ze stanowiskiem nadzorcy sądowego, wierzytelności z tytułu wyemitowanych przez Spółkę obligacji, w tym również odsetki z tytułu tych obligacji, są objęte układem na podstawie art. 150 ust. 1 pkt 1 i 2 Prawa restrukturyzacyjnego.Na podstawie art. 252 ust. 1 Prawa restrukturyzacyjnego, od dnia otwarcia przyspieszonego postępowania układowego do dnia jego zakończenia albo uprawomocnienia się postanowienia o umorzeniu przyspieszonego postępowania układowego, spełnianie przez dłużnika albo zarządcę świadczeń wynikających z wierzytelności, które z mocy prawa są objęte układem, jest niedopuszczalne.

Reklama

W związku z powyższym Spółka nie jest uprawniona do wypłacenia środków pieniężnych tytułem odsetek od obligacji, z przeznaczeniem do ich wypłaty obligatariuszom.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-07-30Dawid Martynowski Prezes ZarząduDawid Martynowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »