Reklama

LUBAWA (LBW): Informacja dotycząca uchwały podjętej przez Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych - raport 31

Raport bieżący nr 31/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Spółki Lubawa S.A. informuje, że dnia 6-go maja 2011 roku Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych na podstawie uchwały 584/2011 dopuściła do obrotu giełdowego na rynku podstawowym 27.500.000 (dwadzieścia siedem milionów pięćset tysięcy) akcji zwykłych na okaziciela serii F Spółki o wartości nominalnej 0,20 zł (dwadzieścia groszy) każda.

Zgodnie z uchwałą 584/2011 Zarząd Giełdy postanawia wprowadzić z dniem 16-go maja 2011 roku

Reklama

w trybie zwykłym do obrotu giełdowego na rynku podstawowym akcje Spółki, pod warunkiem dokonania przez KDPW w dniu 16.05.2011 r. rejestracji tych akcji.

Podjęta przez Zarząd GPW uchwała jest rezultatem objęcia przez Silver Hexarion Holdings Limited 27.500.000 akcji zwykłych, na okaziciela serii F jako wykonaniu praw wynikających z wyemitowanych przez Lubawa S.A. warrantów subskrypcyjnych serii A.
Piotr Ostaszewski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »