Reklama

REGNON (REG): Informacja na temat działań podejmowanych przez Zarząd Spółki w ramach Grupy Kapitałowej Pronox w związku z prowadzonym postępowaniem upadłościowym z możliwością zawarcia układu. - raport 40

Raport bieżący nr 40/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Emitent informuje, że prowadzi rozmowy z oferentami zainteresowanymi odkupem wszystkich akcji spółki Agito S.A. od dotychczasowych akcjonariuszy. Grupa Pronox posiada 6.825.500 akcji co stanowi 58 % udziału w kapitale i 48,9 % udziału w głosach. Ponadto informujemy, że w dniu dzisiejszym wpłynęła do Spółki oferta zakupu ww. akcji. Z uwagi na złożony charakter transakcji, która bazuje na wycenie wartości przedsiębiorstwa oraz w związku z koniecznością zawarcia umów z pozostałymi akcjonariuszami zarząd nie jest w stanie na dzień dzisiejszy określić wpływu transakcji na wynik finansowy. Zarząd wstępnie szacuje cash flow wynikający z przyszłej transakcji na poziomie skonsolidowanym w przedziale od 5,3 ml do 6,9 mln zł. Transkacje przewidują możliwość podpisania przez ESM Logistics S.A. z Agito S.A. długoterminowej umowy na obsługę logistyczną projektu w centrum logistycznym zlokalizowanym w Dąbrowie Górniczej, którego właścicielem jest emitent. Dodatkowo, Zarząd Emitenta wyjaśnia, że Sprzedaż pakietu akcji Agito S.A. jest elementem prowadzonej restrukturyzacji w ramach prowadzonego postępowania upadłościowego z możliwością zawarcia układu.
Ireneusz Król - Prezes Zarządu
Tomasz Minkina - Członek Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »