Reklama

EKOEXPORT (EEX): Informacja na temat wyniku aukcji internetowej dotyczącej dostaw mikrosfery na obszar Bliskiego Wschodu

Raport bieżący nr 11/2016

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 3/2016 Zarząd Emitenta informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację o niezaklasyfikowaniu się Eko Exportu w grono dostawców mikrosfery na obszar Bliskiego Wschodu w aukcji internetowej organizowanej przez globalny Koncern z branży ropy i gazu.

Reklama

Ze względów logistycznych dostawy z Kazachstanu były niemożliwe, a pozostałe uwarunkowania aukcji m.in. posiadanie własnych magazynów w portach docelowych, do których miała być wysyłana mikrosfera spowodowały, że Spółka nie była w stanie dostosować się do tych warunków w krótkim okresie czasu i dopasować się do warunków transportu DDP (dostawa do magazynu z poniesionymi wszystkimi opłatami podatkowo- celnymi).

Informacja ta stanowi informację poufną w rozumieniu art. 154 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi. tj. stanowi informację dotyczącą spółki, która nie została przekazana do publicznej wiadomości, a która po takim przekazaniu mogłaby wpłynąć na cenę akcji.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-04-08Jacek DziedzicPrezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »