Reklama

INDATA (IDT): Informacja nt. Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Indata S.A. zwołanego na dzień 10 kwietnia 2018 r.

Raport bieżący nr 43/2018

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bie��ce i okresowe

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 24/2018 z dnia 15 marca 2018 r. w sprawie zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia na dzień 10 kwietnia 2018 r. ("NWZ”), Zarząd Spółki Indata S.A. ("Emitent”, "Spółka”) informuje, że na NWZ nie stawił się osobiście żaden z akcjonariuszy Spółki uprawnionych do udziału w tym NWZ, ani żaden z nich nie delegował pełnomocników, wobec czego osoba otwierająca obrady NWZ stwierdziła, że zgromadzenie nie doszło do skutku, a w konsekwencji nie podjęto żadnych uchwał.

Reklama

Jednocześnie, działając na podstawie art. 70 pkt 3 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, Spółka wyjaśnia, że w konsekwencji niepojawienia się na NWZ żadnego z akcjonariuszy Spółki uprawnionych do udziału w tym NWZ, Spółka nie ma faktycznych podstaw do przekazania do publicznej wiadomości wykazu akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na tym zgromadzeniu, wobec czego w zaistniałych okolicznościach obowiązek wynikający z ww. przepisu stał się bezprzedmiotowy.

Zarząd Spółki informuje, iż niezwłocznie zwoła kolejne Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie celem podjęcia uchwał w sprawie wyboru członków Rady Nadzorczej Spółki.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-04-10Leszek TomicaPrezes Zarzadu
2018-04-10Tomasz LaszukWiceprezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »