Reklama

FERRUM (FER): Informacja nt. obrotów realizowanych pomiędzy FERRUM S.A. a LOGSTOR - raport 2

Raport bieżący nr 2/2022

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd FERRUM S.A. [Emitent] informuje, iż w związku z przyjęciem do realizacji w dniu 2 lutego 2022 r. kolejnego zamówienia o wartości ok. 3,6 mln EUR netto na dostawy przez Emitenta rur stalowych czarnych na rzecz spółek z Grupy Kapitałowej LOGSTOR Kingspan [LOGSTOR], szacunkowa wartość zamówień od dnia, w którym Emitent przekazał poprzedni raport bieżący nr 22/2021 dotyczący obrotów realizowanych pomiędzy Emitentem a LOGSTOR wyniosła równowartość ok. 75 mln zł netto.

Reklama

Największym zamówieniem z tego okresu jest zamówienie na dostawy rur stalowych czarnych na rzecz Logstor Polska [Odbiorca], potwierdzone do realizacji dnia 15 grudnia 2021 r. o wartości ok. 6,7 mln zł netto z terminem realizacji do czerwca 2022 r.

W przypadku niewywiązania się przez Emitenta ze zobowiązań wynikających z realizacji ww. zlecenia, w tym za opóźnienia w dostawach lub dostawy wadliwych produktów, Odbiorcy przysługuje kara umowna w wysokości 1,0 % wartości dostawy za każdy dzień zwłoki, jednak łącznie nie więcej niż 10% wartości danej dostawy. W przypadku naruszenia postanowień realizacji zamówienia ze strony Emitenta, Odbiorca będzie uprawniony do anulowania zamówienia, jak również w przypadku gdy pomimo wezwania ze strony Odbiorcy takie zamówienie nie będzie zrealizowane w ustalonym terminie, Odbiorca będzie uprawniony do anulowania wszystkich potwierdzonych, ale jeszcze nie zrealizowanych zamówień.

Pozostałe warunki zamówień nie odbiegają od warunków stosowanych dla tego typu transakcji.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2022-02-02Krzysztof KasprzyckiPrezes ZarząduKrzysztof Kasprzycki
2022-02-02Honorata SzlachetkaWiceprezes ZarząduHonorata Szlachetka

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »