Reklama

SIMPLE (SME): Informacja nt. odstąpienia od umowy na realizację projektu informatycznego dla Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej z siedzibą w Gdyni - raport 26

Raport bieżący nr 26/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 32/2017 dotyczącego umowy na realizację projektu informatycznego dla Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej z siedzibą w Gdyni (Zamawiający), Zarząd SIMPLE S.A. (Emitent, Spółka) informuje, że w dniu 31 grudnia 2018 r. do Spółki wpłynęło pismo od Zamawiającego w którym poinformował on o odstąpieniu od całości ww. umowy w związku z opóźnieniem Emitenta w jej realizacji.

Reklama

W ocenie Spółki odstąpienie przez Zamawiającego od Umowy było nieuzasadnione, wobec czego Emitent podjął działania celem wyjaśniania zasadności i podstaw dokonanego odstąpienia, a przy tym wezwał Zamawiającego do niezwłocznego podpisania protokołu odbioru oraz zapłatę należnego wynagrodzenia. Spółka nie wyklucza przy tym możliwości podnoszenia dalszych twierdzeń uzasadniających bezskuteczność oświadczenia o odstąpieniu od Umowy.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-12-31Rafał WnorowskiPrezes Zarządu
2018-12-31Michał SiedleckiWiceprezes Zarządu
2018-12-31Daniel FrygaWiceprezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »