Reklama

MWTRADE (MWT): Informacja nt. wartości zobowiązań ogółem - raport 8

Raport bieżący nr 8/2013
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd M.W. Trade SA (Spółka, Emitent), dbając o równy dostęp do informacji o Spółce, podaje do publicznej widomości szacowaną wartość zobowiązań ogółem Emitenta na koniec grudnia 2012 roku. Zgodnie z najlepszą wiedzą Spółki, i kalkulacją dokonaną na dzień przekazania niniejszego raportu, stan zobowiązań ogółem na 31.12.2012 roku osiągnął poziom ok. 350,5 mln PLN.

Jednocześnie Zarząd M.W. Trade SA wskazuje, że przedstawione powyżej dane pochodzą z niezatwierdzonych jeszcze przez Zarząd sprawozdań roboczych, które także nie zostały, na dzień publikacji niniejszego raportu, zbadane przez biegłego rewidenta, w związku z czym mogą się różnić od danych, które zostaną podane w raporcie rocznym M.W. Trade SA za 2012 rok.
Rafał Wasilewski - Prezes Zarządu
Maciej Mizuro - Członek Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »