Reklama

RAFAKO (RFK): Informacja o braku wpływu na działalność operacyjną RAFAKO S.A. faktu złożenia przez PBG S.A., Hydrobudowa Polska S.A. oraz Aprivia S.A. wniosków o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu - raport 34

Raport bieżący nr 34/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 42/2012 z dnia 4 czerwca 2012 roku opublikowanego przez Spółkę PBG S.A. (podmiot pośrednio dominujący nad Rafako S.A.) w sprawie złożenia przez PBG S.A., Hydrobudowa Polska S.A. oraz APRIVIA S.A. wniosków o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu, Zarząd RAFAKO S.A. z siedzibą w Raciborzu ("Emitent") informuje, że w ocenie Zarządu obecna sytuacja związana ze złożeniem w/w wniosków nie będzie miała znaczącego negatywnego wpływu na działalność operacyjną Emitenta. Aktualnie Emitent nie posiada zawartych istotnych umów handlowych ze Spółkami, które złożyły wnioski o ogłoszenie upadłości z możliwością układu, a przede wszystkim nie udzielił poręczeń i gwarancji zabezpieczających zobowiązania spółki PBG S.A. lub spółek zależnych od PBG S.A. wobec sektora finansowego.
Wiesław Różacki - Prezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »