Reklama

HANDLOWY (BHW): Informacja o decyzji Prezesa Zarządu Banku Handlowego w Warszawie S.A. o nie ubieganiu się o wybór na stanowisko Prezesa Zarządu Banku w następnej kadencji. - raport 10

Raport bieżący nr 10/2021

Podstawa Prawna:


Podstawa prawna: § 5 pkt 4) Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 kwietnia 2018 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz.U. z 2018 r., poz. 757 ze zm.).

Bank Handlowy w Warszawie S.A. ("Bank”) informuje, że w dniu 25 marca 2021 r. otrzymał informację, iż Pan Sławomir S. Sikora nie będzie ubiegał się o wybór na kolejną kadencję na stanowisko Prezesa Zarządu Banku i pozostanie na stanowisku Prezesa Zarządu do daty najbliższego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, które planowane jest na czerwiec 2021 roku.

Reklama


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-03-25Tomasz OśkoPełnomocnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »