Reklama

BAHOLDING (BAH): Informacja o Kandydaturze do Rady Nadzorczej Emitenta. - raport 80

Raport bieżący nr 80/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 5 Ustawy o ofercie - aktualizacja informacji

W nawiązaniu do Raportu bieżącego nr 73/2010 opublikowanego w dn. 3 września 2010 r., w którego treści przekazane zostały projekty uchwał na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy zwołane na 1 października 2010 r., Marvipol S.A. [Emitent], w związku z planowanymi zmianami w Radzie Nadzorczej informuje, iż w dniu dzisiejszym rekomendację otrzymał Prof. zw. dr hab. Ryszard Rapacki.

Rekomendowany Kandydat spełnia opisane w Statucie Marvipol S.A. kryteria niezależności, a z Grupą Kapitałową Marvipol S.A. nie był dotychczas powiązany.
Sławomir Horbaczewski - Pełnomocnik

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »