Reklama

BIOPLANET (BIP): Informacja o miesięcznych przychodach ze sprzedaży za grudzień 2021 rok. - raport 1

RAPORT UNI - PL nr

1

/

2022

RAPORT UNI - PL nr1/2022

Zarząd Bio Planet S.A. ("Spółka") w celu podniesienia przejrzystości i przewidywalności wyników Spółki, w załączeniu przekazuje comiesięczną informację na temat przychodów ze sprzedaży Spółki. Zarząd Spółki informuje również, że niniejszy raport zawiera dane wstępne, które mogą różnić się od danych ostatecznych. Ostateczna informacja o przychodach ze sprzedaży będzie opublikowana w raporcie okresowym.

Sprzedaż za miesiąc grudzień 2021 r. osiągnęła 18,1 mln złotych, co stanowi 6,5 % wzrostu w stosunku do sprzedaży w grudniu 2020 r., która wyniosła 17,0 mln zł. Jest to jednocześnie wzrost o 38 % w stosunku do sprzedaży w grudniu 2019 r., która wynosiła 13,1 mln zł.

Reklama

W związku z przejściem notowań akcji spółki z rynku NewConnect na rynek regulowany GPW informacje miesięczne Spółki zostaną ograniczone do publikacji informacji na temat przychodów ze sprzedaży (bez uszczegółowionych informacji dotyczących działalności Spółki, które będą publikowane w raportach okresowych).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »