Reklama

ZREMB (ZRE): Informacja o niedojściu do skutku porozumienia inwestycyjnego. - raport 1

Raport bieżący nr 1/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd ZBM "ZREMB-CHOJNICE" S.A. z siedzibą w Chojnicach ("Spółka") informuje, iż w dniu 22 stycznia 2010r. w związku z brakiem możliwości dokonania pomiędzy stronami, ( które w dniu 26 listopada 2009 roku zawarły ze Spółką porozumienie określające zasady przekształceń struktury własnościowej w Henczke - Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Płocku ("Porozumienie"), o którym Zarząd Spółki informował raportem bieżącym nr 132/2009 ), szczegółowych ustaleń co do realizacji Porozumienia, strony odstąpiły od zamiaru realizacji Porozumienia.
Danuta Maria Wruck - Wiceprezes Zarządu
Kazimierz Stanisław Cemka - Wiceprezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »