Reklama

MIDAS (MDS): Informacja o niegotówkowym zdarzeniu mającym wpływ na skonsolidowany wynik finansowy Midas S.A. za rok 2015 - raport 3

Raport bieżący nr 3/2016

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd Midas S.A. ("Spółka”) przekazuje do publicznej wiadomości informację o zdarzeniu o charakterze niepieniężnym, które będzie miało wpływ na skonsolidowane wyniki Spółki za rok 2015.

W ramach prac nad przygotowaniem informacji do skonsolidowanego sprawozdania finansowego dokonano rozpoznania pozycji aktywów z tytułu podatku odroczonego w Aero 2 Sp. z o.o. Opisane zdarzenie będzie miało następujący wpływ na skonsolidowane wyniki finansowe Spółki za rok 2015:

Reklama

- wpływ na wynik na działalności operacyjnej: 0 zł,

- wpływ na zysk netto: + 126 mln zł.

Spółka zastrzega, że jej skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok 2015 jest w trakcie weryfikacji przez biegłego rewidenta, dlatego wyżej zaprezentowane kwoty nie są ostateczne i mogą ulec zmianie. Publikacja skonsolidowanego raportu Midas S.A. za rok 2015 planowana jest na dzień 29 lutego 2015 roku.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-02-26Krzysztof AdaszewskiPrezes Zarządu
2016-02-26Piotr JanikWiceprezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »