BAHOLDING (BAH): Informacja o obrocie akcjami emitenta. - raport 56
Raport bieżący nr 56/2010
Podstawa prawna:
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych
Na podstawie art. 160 ust. 4 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (Dz. U. z 2005 r., Nr 183, poz. 1583, z późn. zm.) oraz w związku z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 15 listopada 2005 roku w sprawie przekazywania i udostępniania informacji
o niektórych transakcjach instrumentami finansowymi oraz zasad sporządzania
i prowadzenia listy osób posiadających dostęp do określonych informacji poufnych (Dz. U. z 2005 r. Nr 229, poz. 1950), Marvipol S.A. [Emitent], informuje o otrzymaniu w dniu 2 sierpnia 2010 r.:
- od pełnomocnika osoby obowiązanej, którą jest Andrzej Nizio - dyrektor
i udziałowiec spółki COSINDA HOLDINGS LIMITED (podmiot blisko związany
z osobą obowiązaną) oraz Prezes Zarządu i akcjonariusz Marvipol S.A., zawiadomienia o transakcjach dotyczących obrotu akcjami Spółki zawartych przez COSINDA HOLDINGS LIMITED w dniu 30 lipca 2010 r. przekraczających narastająco równowartość kwoty 5.000,- €;
- od pełnomocnika osoby obowiązanej, którą jest Mariusz Wojciech Książek - dyrektor i większościowy udziałowiec spółki COSINDA HOLDINGS LIMITED (podmiot blisko związany z osobą obowiązaną) oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej i większościowy akcjonariusz Marvipol S.A., zawiadomienia o transakcjach dotyczących obrotu akcjami Spółki zawartych przez COSINDA HOLDINGS LIMITED w dniu 30 lipca 2010 r. przekraczających narastająco równowartość kwoty 5.000,- €.
Opis transakcji:
Data transakcji: 30 lipca 2010 r.
Miejsce transakcji: Rynek Główny Giełdy Papierów Wartościowych S.A.
Rodzaj transakcji: Sprzedaż akcji
Tryb zawarcia: Transakcje pozasesyjne pakietowe
Średnia cena: 10,60 PLN
Wolumen: 75.000
Sławomir Horbaczewski - Pełnomocnik