Reklama

(P4 SP. Z O.O.): Informacja o ogłoszeniu wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Play Communications S.A. przez Iliad S.A.

Raport bieżący nr 9/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd P4 sp. z o.o. informuje, że powziął informację o ogłoszeniu w dniu 21 września 2020 r. przez spółkę Iliad S.A. ("Wzywający”), za pośrednictwem Société Générale S.A. Oddział w Polsce oraz Santander Bank Polska SA – Biuro Maklerskie, wezwania do zapisywania się na sprzedaż 254.225.491 (dwustu pięćdziesięciu czterech milionów dwustu dwudziestu pięciu tysięcy czterystu dziewięćdziesięciu jeden) akcji zwykły na okaziciela Play Communications S.A. ("Spółka”), po cenie 39 zł (trzydzieści dziewięć złotych) za jedną akcję i uprawniających do wykonywania 100% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki ("Wezwanie”).

Reklama

Pełny tekst Wezwania, przekazany Spółce przez Wzywającego, który został jednocześnie opublikowany w języku polskim za pośrednictwem Polskiej Agencji Prasowej załączony jest do raportu bieżącego Spółki nr 32/2020.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-09-21Jean-Marc Harion CHIEF EXECUTIVE OFFICER
2020-09-21Marcin Szul CHIEF FINANCIAL OFFICER

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »