Reklama

NOVITUS (NVS_NOVITUS): Informacja o ogłoszeniu wyroku dotyczącego umowy znaczącej przez Sąd I instancji - raport 21

Raport bieżący nr 21/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd NOVITUS SA informuje, że w dniu 6 czerwca 2011 roku Sąd Okręgowy w Łodzi ogłosił wyrok w postępowaniu prowadzonym z powództwa LSI Software SA i orzekł, że umowa inwestycyjna z dnia 23 kwietnia 2009 roku zawarta pomiędzy NOVITUS SA, LSI Software SA, Grzegorzem Siewierą i Pawłem Tarnowskim wygasła z uwagi na ziszczenie się warunku rozwiązującego polegającego na nie podjęciu uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki LSI Software SA w drodze emisji prywatnej 1.450.000 akcji imiennych serii K skierowanej do objęcia przez NOVITUS SA.

Reklama

Wyrok Sądu Okręgowego jest nieprawomocny. Spółka NOVITUS SA złoży wniosek do Sądu o uzasadnienie wyroku a po zapoznaniu się z treścią uzasadnienia wyroku podejmie decyzję w sprawie wniesienia apelacji.

Informacje o zawarciu umowy inwestycyjnej Spółka przekazała w raporcie bieżącym nr 19/2009 w dniu 23 kwietnia 2009 roku.
Bogusław Łatka - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »