Reklama

INDYGO (IDG): Informacja o planowanym terminie złożenia wniosku o zatwierdzenie prospektu emisyjnego Spółki - raport 35

Raport bieżący nr 35/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd IndygoTech Minerals S.A. ("Spółka”), przekazuje do wiadomości publicznej informację, że na ukończeniu są prace nad prospektem emisyjnym Spółki.

Prospekt emisyjny jest sporządzany w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym (rynku podstawowym) prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.:

- 1.948.919 (jeden milion dziewięćset czterdzieści osiem tysięcy dziewięćset dziewiętnaście) akcji zwykłych na okaziciela serii J o wartości nominalnej 0,50 zł (pięćdziesiąt groszy) każda

Reklama

oraz

- 10.149.189 (dziesięć milionów sto czterdzieści dziewięć tysięcy sto osiemdziesiąt dziewięć) akcji zwykłych na okaziciela serii K o wartości nominalnej 0,50 zł (pięćdziesiąt groszy) każda.

Zarząd Spółki informuje, że złożenie w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego prospektu emisyjnego wraz z wnioskiem o jego zatwierdzenie jest planowane w terminie pomiędzy 11 grudnia a 15 grudnia 2017 roku.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-11-17Dariusz Janus Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »