Reklama

PROCHNIK (PRC): Informacja o podjęciu przez Zarząd decyzji o utworzeniu rezerwy w celu realizacji planu restrukturyzacyjnego - raport 21

Raport bieżący nr 21/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Próchnik S.A. (dalej Spółka, Emitent), informuje, że w ramach przygotowywania jednostkowego sprawozdania finansowego Emitenta oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowania GK Próchnik, po dokonanych uzgodnieniach z audytorem oraz w związku ze złożeniem w dniu 27.03.2018 roku wniosku o otwarcie postępowania sanacyjnego wraz z wstępnym planem restrukturyzacyjnym utworzył rezerwę na realizację tego planu w kwocie: 11.306.880,30 PLN (słownie: jedenaście milionów trzysta sześć tysięcy złotych osiemset osiemdziesiąt złotych trzydzieści groszy).

Reklama

Dodatkowo Zarząd Emitenta podjął decyzję o utworzeniu rezerwy na niewykorzystane urlopy pracownicze w kwocie: 539.387,24 PLN.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-04-27Julian KutrzebaPrezes Zarządu
Jacek RuszelCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »