Reklama

FERRO (FRO): Informacja o podjęciu przez Zarząd KDPW uchwały w sprawie rejestracji obligacji na okaziciela serii A w KDPW - raport 39

Raport bieżący nr 39/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd FERRO S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 10 czerwca 2011 r. otrzymał informację o podjęciu przez Zarząd Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A. ("KDPW") w dniu 10 czerwca 2011 r. uchwały nr 511/11, zgodnie z którą Zarząd KDPW postanowił przyjąć do Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych 45.000 (czterdzieści pięć tysięcy) obligacji na okaziciela serii A spółki FERRO SA o wartości nominalnej 1000,00 zł. (jeden tysiąc złotych) każda ("Obligacje Serii A") oraz nadać im kod PLFERRO00040, pod warunkiem wprowadzenia tych obligacji do alternatywnego systemu obrotu.

Reklama

Obligacje na okaziciela Serii A zostaną zarejestrowane w terminie trzech dni od trzymania przez KDPW dokumentów potwierdzających wprowadzenie tych obligacji do alternatywnego systemu obrotu.
Aneta Raczek - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »