Reklama

TENDERHUT (THG): Informacja o podpisaniu porozumienia w sprawie przejęcia spółki z branży informatycznej - raport 34

Raport bieżący nr 34/2021

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd spółki TenderHut S.A. z siedzibą w Białymstoku ("Spółka", "Emitent") informuje, iż Spółka przystąpiła do rozmów z podmiotem z branży informatycznej, działającym w Małopolsce (dalej odpowiednio "Podmiot Przejmowany" oraz "Strony") w sprawie potencjalnego przejęcia przez Spółkę Podmiotu Przejmowanego, czego wyrazem jest podpisany przez Strony w dniu dzisiejszym term-sheet. Podmiot Przejmowany udzielił Spółce wyłączności na prowadzenie negocjacji w celu sfinalizowania nabycia Podmiotu Przejmowanego na okres do dnia 20 lutego.

Reklama

Na mocy dotychczasowych uzgodnień pomiędzy Stronami, Spółka będzie uprawniona do przeprowadzenia w okresie nie dłuższym niż do 31 stycznia 2022r. badania due diligence Podmiotu Przejmowanego. Zamiarem Spółki jest przejęcie Podmiotu Przejmowanego w drodze nabycia pakietu 100% udziałów.

Podmiot Przejmowany działa w obszarze software developmentu oraz posiada dobrze wykwalifikowany personel, który mógłby w znacznym stopniu przyczynić się do wzmocnienia Emitenta oraz jego grupy kapitałowej. Przejęcie Podmiotu Przejmowanego pozwoliłoby Spółce uzyskać ekspozycję na rynek Małopolski, na którym to rynku Spółka nie miała dotychczas swoich oddziałów.

Z informacji, które posiada Emitent wynika, iż przychody Podmiotu Przejmowanego w 2020 roku przekroczyły wartości 10% przychodów osiągniętych w 2020 roku przez Emitenta.

W ocenie Zarządu Emitenta powyższa informacja ma charakter informacji poufnej z uwagi na fakt, iż potencjalne przejęcie Podmiotu Przejmowanego, mogłoby mieć znaczący wpływ na działalność i wyniki finansowe Emitenta oraz jego grupy kapitałowej.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-12-11Robert StrzeleckiPrezes ZarząduRobert Strzelecki

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »