Reklama

BEST (BST): Informacja o powołaniu osób nadzorujących - raport 12

Raport bieżący nr 12/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd BEST S.A. z siedzibą w Gdyni (Emitent) informuje, że dnia 24 czerwca 2010r. Pani Katarzyna Anna Borusowska oraz Pan prof. Leszek Pawłowicz zostali powołani na członków Rady Nadzorczej Emitenta na kolejną kadencję.

Z uwagi na fakt, że powołanie wymienionych wyżej osób następuje na kolejną kadencję, Emitent nie dołącza informacji na temat ich wykształcenia, kwalifikacji, zajmowanych stanowisk wraz z opisem przebiegu pracy zawodowej, gdyż informacje te nie uległy zmianie, a zostały już wcześniej przesłane.

Reklama

W ocenie Emitenta działalność wykonywana przez Katarzynę Annę Borusowską oraz prof. Leszka Pawłowicza nie jest w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Emitenta konkurencyjna.

Według informacji posiadanych przez Emitenta Katarzyna Anna Borusowska oraz prof. Leszek Pawłowicz nie uczestniczą w spółce konkurencyjnej jako wspólnicy spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej, a także nie uczestniczą w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.
Krzysztof Borusowski - Prezes Zarządu
Marek Kucner - Członek Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »