Reklama

BEST (BST): Informacja o powołaniu osoby nadzorującej - raport 33

Raport bieżący nr 33/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd BEST S.A. z siedzibą w Gdyni (Emitent) informuje, że dnia 30 grudnia 2011 r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Emitenta powołało Patrycję Kucner w skład Rady Nadzorczej Emitenta. Informacja na temat wykształcenia, kwalifikacji i zajmowanych przez Patrycję Kucner obecnie i wcześniej stanowiskach, wraz z opisem przebiegu pracy zawodowej znajduje się w załączniku nr 1 do niniejszego raportu.

W ocenie Emitenta działalność wykonywana przez Patrycję Kucner poza przedsiębiorstwem Emitenta nie jest w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Emitenta konkurencyjna.

Reklama

Według informacji posiadanych przez Emitenta Patrycja Kucner nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki

kapitałowej, a także nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.

Załączniki:

Plik;Opis
Marek Kucner - Pełnomocnik/Wiceprezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »