Reklama

AQUATECH (AQT): INFORMACJA O PRZEKAZYWANIU RAPORTÓW ZA POŚREDNICTWEM SYSTEMU ESPI - raport 12

Raport bieżący nr 12/2021

Podstawa Prawna:
Inne uregulowania

Zarząd Spółki AQT Water S.A. z siedzibą w Łomży ("Emitent” lub "Spółka”), w nawiązaniu do raportu bieżącego EBI nr 9/2021 z dnia 11 lutego 2021 r. informuje, iż z uwagi na zmiany w organach zarządzających oraz zmianę siedziby Emitenta (zmiana właściwego dla Spółki sądu rejestrowego), od dnia 11 lutego 2021 r. do dnia 10 maja 2021 r. AQT Water S.A. utraciła możliwość przekazywania raportów bieżących za pośrednictwem Elektronicznego Systemu Przekazywania Informacji (ESPI).

Reklama

W związku z powyższym wszelkie informacje, których przekazanie wymagane jest za pośrednictwem systemu ESPI, w tym informacje poufne, były przekazywane dotychczas do publicznej wiadomości za pośrednictwem systemu EBI. Powyższe oznacza, iż Emitent nie zaniechał jak również nie opóźnił przekazania do wiadomości publicznej jakiejkolwiek informacji wymaganej właściwymi regulacjami.

Celem dopełnienia obowiązków, Emitent przekaże w kolejnych raportach ponownie do wiadomości publicznej, za pośrednictwem systemu ESPI, wszystkie raporty których publikacja była wymagana za pośrednictwem Elektronicznego Systemu Przekazywania Informacji w okresie od dnia 11 lutego 2021 r. do dnia 10 maja 2021 r.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-05-12Maciej PawlukPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »