Reklama

AMPLI (APL): Informacja o przesłaniu do wierzycieli AMPLI S.A. dokumentów dotyczących planu naprawczego, przedstawionego w piśmie z dnia 16.06.2014r. - raport 21

Raport bieżący nr 21/2014

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne
TREŚĆ RAPORTU:

Zarząd AMPLI S.A. zawiadamia, że w związku ze skierowanym do wierzycieli Emitenta pismem z dnia 16.06.2014r zawierającym propozycję wdrożenia planu naprawczego mającego na celu poprawę trudnej sytuacji finansowej Spółki, którego to pisma dotyczył raport bieżący nr 13/2014 z dnia 17.06.2014r., w dniu 7.07.2014r. do wierzycieli AMPLI S.A., którzy odpowiedzieli na to pismo, przesłane zostały dokumenty dotyczące planu naprawczego.

Reklama

PEŁNA TREŚĆ RAPORTU W ZAŁĄCZENIU.

PODSTAWA PRAWNA:

Raport przekazywany jest na podstawie art. 56. ust.1 pkt 1) ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz.U.05.184.1539) – informacja poufna


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-07-08Waldemar MaduraPrezes ZarząduWaldemar Madura
2014-07-08Katarzyna MaduraCzłonek ZarząduKatarzyna Madura

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »