Reklama

NEURONE (NRS): Informacja o rozpoczęciu negocjacji z podmiotem z branży fotowoltaicznej – uzupełnienie - raport 15

Raport bieżący nr 15/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Spółki informuje, że niniejszym koryguje raport bieżący nr 14/2020 pt. "Informacja o rozpoczęciu negocjacji z podmiotem z branży fotowoltaicznej” uzupełniając go o informacje istotne z punktu widzenia oceny wpływu zdarzenia na sytuację Emitenta.

Emitent wskazuje, że szacunkowa wartość umowy na prace programistyczne, wskazane w raporcie bieżącym nr 14/2020 wynosić będzie od 150 do 200 tys. PLN, co dla Emitenta, z uwagi na brak osiąganych przychodów stanowi istotną pozycję. Emitent szacuje, że negocjacje powinny zakończyć się w najbliższych tygodniach, a prace powinny zakończyć się w IV kwartale 2020 r.

Reklama

Planowane prace programistyczne nie mieszczą się w podstawowej strategii działalności spółki, ale z uwagi na możliwość wykorzystania posiadanych kompetencji programistycznych i osiągnięcia pierwszych przychodów operacyjnych, Emitent zdecydował się na podjęcie działań mających na celu pozyskanie takiego zlecenia. Jednocześnie z powyższych względów Emitent zakwalifikował informację o rozpoczęciu negocjacji, jako informację poufną.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-09-15Dawid ModroPrezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »