Reklama

SERINUS (SEN): Informacja o rozpoczęciu prac nad nowym odwiertem O-8 na polu Olgowskoje na Ukrainie - raport 50

Raport bieżący nr 50/2010
Podstawa prawna:

Inne uregulowania

Na podstawie art. 62 ust. 8 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych oraz w nawiązaniu do informacji przekazanej w raporcie bieżącym nr 48/2010 Kierownictwo Wyższego Szczebla KULCZYK OIL VENTURES INC. ("Kulczyk Oil" lub "KOV") informuje, iż w Kanadzie, za pośrednictwem systemu SEDAR publikowana jest informacja prasowa o rozpoczęciu 17 listopada 2010 r. drążenia odwiertu O-8 na polu Olgowskoje na Ukrainie.

Reklama

Odwiert O-8 znajduje się w południowej części pola Olgowskoje, około 2.100 metrów na południowy-wschód od odwiertu O-7, z którego niedawno rozpoczęto produkcję. Odwiert O-8 będzie drążony na głębokość 2.800 metrów, aby dotrzeć do gazonośnego rezerwuaru warstwy dolnego baszkiru. Oczekuje się, że prace nad wykonaniem O-8 zajmą ok. 45 dni.

O-8 jest pierwszym odwiertem wykonywanym od podstaw na polu Olgowskoje od czasu przejęcia w czerwcu br. spółki KUB-Gas przez KOV i stanowi część szerzej zakrojonego planu zagospodarowania, o którym była mowa w raporcie bieżącym nr 47/2010. Plan ten przełoży się na aktywny program wierceń w ramach aktywów KUB-Gasu, który będzie prowadzony na przełomie roku i w trakcie 2011 r.

Powyższy tekst stanowi tłumaczenie wybranych części informacji prasowej powstałej oryginalnie w języku angielskim udostępnionej publicznie przez Emitenta na terytorium państwa jego siedziby, która w pełnej treści jest dostępna w języku angielskim na stronie internetowej www.sedar.com po wpisaniu nazwy Spółki KULCZYK OIL VENTURES pod adresem: http://www.sedar.com/search/search_form_pc_en.htm. Ponadto tłumaczenie pełnej treści informacji prasowej dostępne jest na stronie internetowej www.kulczykoil.com
Jakub Korczak - Wiceprezes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »