Reklama

WIKANA (WIK): Informacja o rozpoczęciu przeglądu opcji strategicznych rozwoju Emitenta - raport 44

Raport bieżący nr 44/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd WIKANA S.A informuje, że w dniu 17 listopada 2017 roku podjął decyzję o rozpoczęciu przeglądu opcji strategicznych we wszystkich obszarach działalności biznesowej Emitenta. Przegląd ten ma na celu wybór optymalnego wariantu dalszego rozwoju Emitenta i realizacji strategii rozwoju na lata 2018-2021. Na obecnym etapie rozważane będą różne opcje strategiczne, w tym dalszy rozwój Emitenta drogą akwizycji przy wsparciu inwestora zewnętrznego lub podwyższenia kapitału zakładowego Emitenta, jak innych zmian struktury właścicielskiej, zawarcie aliansu strategicznego, jak również niewybranie żadnej z przedstawionych opcji.

Reklama

Emitent wyjaśnia przy tym, iż na dzień sporządzenia niniejszego komunikatu żadne decyzje związane z wyborem konkretnej opcji przez Zarząd Emitenta nie zostały dotąd podjęte.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-11-17Agnieszka MaliszewskaWiceprezes Zarządu
2017-11-17Paweł ChołotaCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »