Reklama

WDX (WDX): Informacja o szacunkowych przychodach Grupy WDX w I kwartale 2017 - raport 7

Raport bieżący nr 7/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd WDX S.A. (Spółka) z siedzibą w Warszawie przekazuje do wiadomości szacunek przychodów Grupy WDX w I kwartale 2017 r.

W I kwartale 2017 r. Zarząd szacuje przychody ze sprzedaży w wysokości 34.000 tys. zł natomiast w I kwartale 2016 r. wyniosły one 25.407 tys. zł.

Przedstawione informacje są szacunkowe i mogą różnić się od danych ostatecznych, zostały dokonane na podstawie dostępnych Zarządowi WDX S.A. wstępnych danych dotyczących zrealizowanych przychodów ze sprzedaży za okres styczeń-marzec 2017 r. przez Spółkę oraz jednostki organizacyjne wchodzące w skład Grupy.

Reklama

Szacunki dokonane zostały według najlepszej wiedzy Zarządu na dzień ich sporządzenia i w oparciu o założenie, że nie powstaną i nie ujawnią się okoliczności, które mogłyby istotnie wpłynąć na wynik finansowy po dniu opublikowania szacunków.

Powyższe szacunki będą monitorowane na bieżąco do czasu publikacji raportu okresowego Grupy oraz Spółki za I kwartał 2017 roku.

Dane za I kwartał 2016 r. zostały opublikowane przez Spółkę w dniu 11.05.2016 r. i były danymi sprzed badania przez biegłego rewidenta.

O wszelkich zdarzeniach mogących mieć istotny wpływ na ww. szacunki Spółka poinformuje odrębnym raportem bieżącym.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-04-11Marek SkrzeczyńskiPrezes ZarząduMarek Skrzeczyński

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »