Reklama

VIVID (VVD): Informacja o szacunkowych skonsolidowanych wynikach finansowych za wrzesień 2021 r. - raport 46

Raport bieżący nr 46/2021

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Spółki Vivid Games S.A. (dalej jako: "Spółka”, "Emitent”), informuje, że w dniu 8 października 2021 Emitent dokonał szacunkowego ustalenia wstępnych wyników finansowych Spółki za wrzesień 2021 roku.

Przychody ze sprzedaży za wrzesień 2021 roku spodziewane są na poziomie 2,26 mln PLN. Wynik netto za wrzesień 2021 roku spodziewany jest na poziomie 0,01 mln PLN. Stan środków pieniężnych na rachunkach bankowych Spółki wynosi 2,6 mln PLN.

Reklama

Narastająco za pierwsze dziewięć miesięcy 2021 roku Emitent spodziewa się następujących wyników: przychody ze sprzedaży na poziomie 16,43 mln PLN, wynik brutto na poziomie -1,85 mln PLN, EBITDA na poziomie 2,75 mln PLN, wynik netto na poziomie -1,85 mln PLN.

Zarząd informuje, że niniejszy raport zawiera dane wstępne, które mogą różnić się od danych ostatecznych. Ostateczna informacja o wyniku oraz przychodach ze sprzedaży uwzględniająca dane za wskazany okres zostanie zamieszczona w raporcie za III kwartał 2021, który zostanie opublikowany zgodnie z harmonogramem przedstawionym przez Emitenta w raporcie bieżącym nr 2/2021.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-10-08Jarosław WojczakowskiPrezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »