Reklama

WDX (WDX): Informacja o szacunkowych wybranych skonsolidowanych wynikach finansowych Grupy WDX w III kwartale br. i za III kwartały 2016 roku. - raport 24

Raport bieżący nr 24/2016

Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd WDX S.A. (Spółka) z siedzibą w Warszawie przekazuje do wiadomości szacunek wybranych skonsolidowanych wyników finansowych Grupy WDX w III kwartale br. i za III kwartały 2016 roku.

Przedstawione informacje są szacunkowe i mogą różnić się od danych ostatecznych, zostały dokonane na podstawie dostępnych Zarządowi WDX S.A. wstępnych danych dotyczących zrealizowanych wyników za okres styczeń-wrzesień 2016 roku przez Spółkę oraz jednostki organizacyjne wchodzące w skład Grupy.

Reklama

Szacunki dokonane zostały według najlepszej wiedzy Zarządu na dzień ich sporządzenia i w oparciu o założenie, że nie powstaną i nie ujawnią się okoliczności, które mogłyby istotnie wpłynąć na wynik finansowy po dniu opublikowania szacunków.

Powyższe szacunki będą monitorowane na bieżąco do czasu publikacji raportu okresowego Grupy oraz Spółki za III kwartały 2016 roku.

O wszelkich zdarzeniach mogących mieć istotny wpływ na ww. szacunki Spółka poinformuje odrębnym raportem bieżącym.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-10-20Marek SkrzeczyńskiPrezes ZarząduMarek Skrzeczyński

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »