Reklama

WDX (WDX): Informacja o szacunkowych wybranych skonsolidowanych wynikach finansowych Grupy WDX w IV kwartale 2016 r. i za IV kwartały 2016 roku. - raport 6

Raport bieżący nr 6/2017

Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd WDX S.A. (Spółka) z siedzibą w Warszawie przekazuje do wiadomości szacunek wybranych skonsolidowanych wyników finansowych Grupy WDX w IV kwartale 2016 r. i za IV kwartały 2016 roku.

Przedstawione informacje są szacunkowe i mogą różnić się od danych ostatecznych, zostały dokonane na podstawie dostępnych Zarządowi WDX S.A. wstępnych danych dotyczących zrealizowanych wyników za okres styczeń-grudzień 2016 roku przez Spółkę oraz jednostki organizacyjne wchodzące w skład Grupy.

Reklama

Szacunki dokonane zostały według najlepszej wiedzy Zarządu na dzień ich sporządzenia i w oparciu o założenie, że nie powstaną i nie ujawnią się okoliczności, które mogłyby istotnie wpłynąć na wynik finansowy po dniu opublikowania szacunków.

Powyższe szacunki będą monitorowane na bieżąco do czasu publikacji raportu okresowego Grupy oraz Spółki za IV kwartały 2016 roku.

Dane za IV kwartał 2015 r. i za IV kwartały 2015 roku zostały opublikowane przez Spółkę w dniu 23.02.2016 r. i były danymi sprzed badania przez biegłego rewidenta.

O wszelkich zdarzeniach mogących mieć istotny wpływ na ww. szacunki Spółka poinformuje odrębnym raportem bieżącym.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-02-21Marek SkrzeczyńskiPrezes ZarząduMarek Skrzeczyński

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »