Reklama

PAGED (PGD): informacja o transakcjach dokonanych przez osobę wchodzącą w skład organu zarządzającego Paged S.A. - raport 30

Raport bieżący nr 30/2015

Podstawa Prawna:
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd "Paged” Spółki Akcyjnej (dalej zwanej "Spółką") informuje, iż w dniu 2 lipca 2015 r. otrzymał w trybie art. 160 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi informację o transakcjach dokonanych przez Prezesa Zarządu Spółki na akcjach Spółki. Z przekazanej Spółce informacji wynika, że w dniu 26 czerwca 2015 r. p. Daniel Mzyk nabył tytułem darowizny od Edmunda Mzyk 1.076.864 akcje "Paged” S.A. z siedzibą w Warszawie, dające prawo do 1.076.864 głosów na Walnym Zgromadzeniu "Paged” S.A. oraz nabył tytułem darowizny od Marii Mzyk 44.800 akcji "Paged” S.A. z siedzibą w Warszawie, dających prawo do 44.800 głosów na Walnym Zgromadzeniu "Paged” S.A.

Reklama

Ww. transakcje dokonane zostały poza rynkiem regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-07-02Robert DitrychWiceprezes Zarządu
2015-07-02Sebastian KucińskiProkurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »