Reklama

TOYA (TOA): Informacja o transakcjach na akcjach Spółki - raport 1

Raport bieżący nr 1/2016

Podstawa Prawna:
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd spółki TOYA S.A. z siedzibą we Wrocławiu (Emitent), informuje o otrzymaniu,

w dniu 05 stycznia 2016 r. w trybie art. 160 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi, zawiadomienia od Członka Zarządu Emitenta o dokonaniu transakcji nabycia oraz zbycia akcji Emitenta, których łączna wartość w 2015 r. nie przekroczyła kwoty 5000 EUR.

Osoba zobowiązana zawiadomiła o:

Reklama

a) objęciu, w wyniku realizacji Programu Motywacyjnego o którym mowa w raporcie bieżącym 22/2011, w dniu 12.06.2015 r. 39 861 akcji zwykłych na okaziciela serii D. Akcje nabyte zostały po cenie nominalnej tj. 0.10 zł za jedną akcję. Akcje zostały nabyte po za rynkiem regulowanym.

b) sprzedaży dnia 31.08.2015 1 310 akcji zwykłych Emitenta. Akcje zbyte zostały po cenie nominalnej tj. 5.12 zł za jedną akcję, na rynku regulowanym w trybie sesyjnym zwykłym na giełdzie Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie.

c) sprzedaży dnia 01.09.2015 210 akcji zwykłych Emitenta. Akcje zbyte zostały po cenie nominalnej tj. 5.10 zł za jedną akcję, na rynku regulowanym w trybie sesyjnym zwykłym na giełdzie Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie.

d) sprzedaży dnia 02.09.2015 37 akcji zwykłych Emitenta. Akcje zbyte zostały po cenie nominalnej tj. 5.10 zł za jedną akcję, na rynku regulowanym w trybie sesyjnym zwykłym na giełdzie Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie.

Osoba zobowiązana do przekazania informacji nie wyraziła zgody na publikację danych osobowych.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-01-05Grzegorz PinkoszPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »